تلفن تماس : 37737666-031 info@dasht-ab.com

آبیاری بارانی

باتوجه به احساس نیاز عرصه کشاورزی خصوصا در سالهای اخیر وجایگاه مهم وحیاتی سیستم های آبیاری تحت فشار(قطره ای وبارانی)،گروه تولیدی دشت آب اقدام به پژوهشهای تخصصی در زمینه سیستمهای بهینه سازی مصرف آب ونهاد های کشاورزی کرده وبا اهتمام ورزیدن به عملی نمودن نتایج این تحقیقات ،تولید وتوزیع انواع تجهیزلت آبیاری بارانی را در حد وسیع وپاسخگو به نیاز مصرف کنندگان آغاز نمود.
اکنون این گروه تولیدی افتخار تامین کلیه تجهیزات این نوع سیستم ها را در بسیاری از طرح های فعال در نقاط مختلف میهن عزیزمان ایران را داشته وجهت همکاری با کلیه شرکت ها وسازمان های مجری اعلام آمادگی می نماید.
تولید انواع آبپاش های طرح ویر،آمبو،کامت،...با شعاع پاشش12/5 و25 متر در دودسته تمام دور وتنظیمی به همراه کلیه تجهیزات ومتعلقات اعم از کمربند ابتدایی،شیر خودکار،بست وقلاب،رایزر،بوشن تبدیلی و...ساخته شده از مواد فلزی وپلیمری با کیفیتی مطلوب وضمانت به مدت دوسال می باشد.

barani

 

ثبت سفارش

گروه تولیدی دشت آب پلیمر اسپادانا در سال 1381 تاسیس وبا توجه به نیاز روز کشور اقدام به تولید اتصالات چدنی وآهنی نمود ابتدای امر این فعالیت این واحد تولیدی تماما بر روی اتصالات چدنی وآهنی متمرکز بود اما به تدریج با برخورداری از دانش روز واستفاده از پرسنل کارآمد وهمچنین توسعه خط تولید ،اقدام به تولید انواع اتصالات پلی اتیلن نمود.

موقعیت جغرافیایی

تماس با ما

دفتر فروش: اصفهان - شهرک صنعتی کوهپایه نبش خیابان چهارم

کارخانه :اصفهان – شهرک صنعتی کوهپایه نبش خیابان چهارم

شماره تماس : ۰۳۱۴۶۶۹۶۳۱۵ و ۰۹۱۳۰۹۵۹۲۰۲ و ۰۹۱۳۰۹۵۹۲۰۴

گالری تصاویر